Firma

W obecnych czasach rozwój technologii to rewolucja. Wiele rozwiązań i szybkość wprowadzania zmian, a także szczególnych wymagań, to problem wielu firm i instytucji, które nie mogą odnaleźć się w chaosie informacyjnym. Zauważając trwającą tendencję, w marcu 2018 roku, powstała firma Tricell, która umożliwiła rozwiązanie tego poważnego problemu, koncentrując wszystkie działania w jednym miejscu. Początki zawsze są trudne, ale bogate doświadczenie, wysokie kompetencje oraz branżowe specjalizacje, pozwoliły sprostać nawet najpowaźniejszym trudom "rozwijającej" się działalności.
2018 rok to bazowe przygotowanie do planowanego spektrum działania firmy, które rozpoczeło się, zgodnie z założeniami, w roku następnym. Serie zrealizowanych projektów zoptymalizowały nasze działania w oferowanych produktach i usługach. Etap globalnej pandemii zaskoczył wszystkich, ale stabilna pozycja i przemyślane przedsięwzięcia poprowadziły firmę do dynamicznego, elastycznego rozwoju i ewolucji - dostosowując ją, w jeszcze bardziej skuteczny sposób do sytuacji, realiów rynku i ludzi.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Usługi IT

Projektowanie kompletnych systemów informatycznych, Analiza dokumentacji technicznej ze strony Wykonawców
i Zamawiających, Projektowanie
i nadzorowanie procesów informatycznych. Serwis hardware
i software.

Badania i Rozwój

Wdrażanie nowoczesnych rozwiązań
w ujęciu przesiębiorcy w tym IoT, Badania nad najnowszymi technologiami i procesami, Certyfikacje Microsoft, EPEAT, ECMA i nie tylko. Badania systemów na podstawie popularnych Benchmarków.

Szkolenia i Konsulting

Przekrój szkoleń z całej branży IT, IT
w zamówieniach publicznych, IT
w sektorze prywatnym, Doradztwo
w pełnym zakresie usług informatycznych. Szkolenia CE, LVD, EMC, ISO, IEEE, EPEAT(GEC), ENERGY STAR.

Główne rynki
i sektory

Z wysokim progiem ograniczania "impaktu" środowiskowego!

Usługi i dostawy dla sektora publicznego i prywatnego

Specjalistyczne usługi, oprogramowanie i sprzęt dla sektora publicznego i prywatnego. Dedykowane rozwiązania aplikacyjne
i software'owe. Szeroka i elastyczna oferta
w ramach analizy i wdrażania nowych technologii.

Inżynieria przemysłowa łącznie z IoT

Zastosowanie nowych technologii
w dotychczasowym schemacie procesu przemysłowego. IoT, analiza typu Big Data. Przemysł może więcej, dzięki nowoczesnym technikom informatycznym.

Sektor Edukacyjny

Edukacja to obecnie nieustanny rozwój i praktyka w stosowaniu technologii dla jak najlepszego przyswojenia potrzebnej wiedzy. Oferujemy pomoc w wykorzystaniu narzędzi, technnik i urządzeń TIK (ICT) i nie tylko.

250+

Zakończone projekty

26

Ilość sektorów

200+

Dotychczasowi Klienci

7

Projekty w tokuOpinia Klientów jest najważniejsza

Najnowsze opinie klientów B2B.