Dostawca Zintegrowanych Rozwiązań

Co nas wyróżnia?
Profesjonalna i precyzyjna realizacja!

Od pojedynczych dostaw po złożone realizacje systemów infrastrukturalnych z pełną ofertą software'ową. Nowoczesne rozwiązania chmurowe i wirtualizacyjne oparte na najnowszych opracowaniach globalnych dostawców.

Indywidualne podejście do klienta i projektu z wielopoziomową weryfikacją oferowanych rozwiązań. Pojedynczy punkt kontaktu (SPC) dla usprawnienia obsługi i zapewnienia wysokiej przejrzystości oferty.

Bezpośredni kontakt z producentami dla wyeliminowania długich łańcuchów dostaw. Dywersyfikacja dostawców dla zapewnienia wysokiego poziomu dostępności produktów i usług.

Stała, bezpośrednia, partnerska współpraca ze światowymi liderami branży IT, takimi jak: DELL EMC, Fujitsu (FTS), HPE, HP Inc., IBM, Intel, Lenovo, Microsoft, Nutanix, Nvidia, Vmware...

Od pomysłu do zakończenia cyklu życia produktu i usługi. Kompleksowa opieka klienta i inwestycji w każdej fazie projektu.

about

Usługi IT

Projektowanie kompletnych systemów informatycznych, Analiza dokumentacji technicznej ze strony Wykonawców
i Zamawiających, Projektowanie
i nadzorowanie procesów informatycznych. Serwis hardware
i software.

Dostawy

Dostawy rozwiązań zintegrowanych
z bezpośrednim wsparciem posprzedażowym, Kompleksowa oferta produktowa, Wsparcie dla projektów infrastrukturalnych, Najnowsze rozwiązania wiodących producentów segmentu IT.

Badania i Rozwój

Wdrażanie nowoczesnych rozwiązań
w ujęciu przesiębiorcy w tym IoT, Badania nad najnowszymi technologiami i procesami, Certyfikacje Microsoft, EPEAT, ECMA i nie tylko. Badania systemów na podstawie popularnych Benchmarków.

Szkolenia i Konsulting

Przekrój szkoleń z całej branży IT, IT
w zamówieniach publicznych, IT
w sektorze prywatnym, Doradztwo
w pełnym zakresie usług informatycznych. Szkolenia CE, LVD, EMC, ISO, IEEE, EPEAT(GEC), ENERGY STAR.

Opinia Klientów jest najważniejsza

Najnowsze opinie klientów B2B.